בית הרופאים המושבה הגרמנית
בית הרופאים המושבה הגרמנית - להרגיש כמו בבית
נגישות האתר
לחצו לכניסה לתפריט
תפריט ראשי

 

 

 

ייעוד בית הרופאים

 

בית הרופאים הוקם במבנה קסום, במיקום מרכזי, בתחילת מדרחוב תוסס, במושבה הגרמנית בחיפה. משך שנתיים נעשו בבנין עבודות שימור ושיחזור השומרים על חזותו וצביונו האותנטי. הבניין העתיק הוקף בגן נוי מעוצב, במסעדה וקפיטריה אקסקלוסיביים, אולם ישיבות, הרצאות וסדנאות מאובזר, חדרי רופאים ואולמות המתנה מפוארים, תקשורת ברמה גבוהה, מעלית, חנייה ועוד. שלוש הקומות העליונות מעוצבות להפליא ומיועדות למרפאות מומחים יוקרתיות, הקומה התחתונה של המבנה עם הפתחים המקומרים, קירות האבן והאווירה המיוחדת השורה בה, יכולה לשמש לטיפולים ברפואה משלימה ואלטרנטיבית, ספא, מרכז לסדנאות בריאות ועוד.

 

המיזם חסר התקדים נבנה בראייה של פנג שואי המביאה לשיפור ואיזון האנרגיה בסביבת העבודה ויוצרת התעוררות אנרגטית ומוטיבציה מתחדשת של המטפל וסביבתו.   בעידן בו רופאים בכירים מגיעים לאחר יום עבודה מתיש בבית החולים למשמרת שנייה בקליניקות הפרטיות, ובמעגלי השגרה השוחקת המשפיעה בכל תחום - היה לנו חשוב להביא לרופא, את הנוסחה להתעוררות אנרגטית, למוטיבציה מתחדשת ולתחושת רוגע ונינוחות. בנוסף, חשבנו גם על המטופלים המגיעים לקליניקות. במציאות של אורח החיים המואץ המלווה בבעיות בריאותיות, ראוי כי השהות במרפאה, כמו האינטראקציה עם הרופא, תהיה נעימה, חיובית ובונה.

 

 

 

הקמת בית הרופאים

בית הרופאים במושבה הגרמנית שופץ ברמת בוטיק, ראשון מסוגו, הממזג אווירה של חיוניות, רוגע ושלווה עם סטנדרטים של יוקרה, איכות ומקצועיות. נבחר לשם כך מבנה עתיק מוקף גן פורח עם אופי וסגנון "של פעם". הוכנסו אלמנטים יוקרתיים בקווים נקיים, כקו המנחה של שיפוץ ושיחזור המבנה הייחודי. רוכזו קליניקות מומחים לצד תחומי בריאות ואסתטיקה. הוקפד במקום עיצוב בראיית פנג שואי המתארת זרימה על פי חוקי היקום (הבריאה). יועצת הפנג שואי הבכירה יהודית אלון, אשר פועלת בין השאר במספר מחלקות בבתי החולים באזור, גויסה ללוות את הפרויקט מקצועית על מנת לענות על צורכי המטרה.

 

מעבר לשמירה על האיזון, מיקומי הדלתות, שירותים, כיווני הישיבה ובכללותם של הרופא, חדרי המזכירות, הצבעים הנכונים ועוד, מותאמת הצמחייה אשר מקיפה את הבית להרמוניה זורמת, זאת, מתוך כוונה למקסם את הפעילות העסקית מחד וליהנות מהתחדשות אנרגטית ואווירה נעימה מאידך.

           בית הרופאים המושבה הגרמנית, שד' בן גוריון 4, חיפה | אורית: 054-4927111  |   פקס: 04-6265450  |  דוא"ל: info@beit-harofim.com   |   אודות הנגישות                                         © כל הזכויות שמורות לבית הרופאים בע"מ

בית הרופאים המושבה הגרמנית,

שד' בן גוריון 4, חיפה

אורית: 054-4927111  |   פקס: 04-6265450

דוא"ל: info@beit-harofim.com 

© כל הזכויות שמורות לבית הרופאים בע"מ

בניית אתרים